Psychiatrické služby

V našej ambulancii vám ponúkame psychologické a psychiatrické služby na vysokej úrovni, za podmienok vysokej odbornej úrovne, diskrétnosti a dostatočného času na každého pacienta.

PONUKA PSYCHIATRICKÝCH SLUŽIEB V NAŠEJ AMBULANCII

Vstupné psychiatrické vyšetrenie
Vstupné komplexné vyšetrenie potrebné na posúdenie psychického stavu (anamnéza, preskúmanie prinesenej zdravotnej dokumentácie, vyšetrenie jednotlivých psychických funkcií) a návrh postupu liečenia spolu s edukáciou pacienta a rodiny o zistenej psychickej poruche (poučenie o zásadách psychohygieny a liečebnom režime).

Kontrolné psychiatrické vyšetrenie (ambulantná kontrola/konzultácia)
Zhodnotenie aktuálneho stavu a efektu nastavenej liečby, preskúmanie a riešenie eventuálnych nežiadúcich účinkov medikácie, dohoda o ďalšom pokračovaní liečby, vypísanie receptu.

Individuálna psychoterapia
Psychoterapeutický prístup zameraný na širší kontext a zdroje problémov na pozadí životnej histórie pacienta.

Telefonická konzultácia
Krízová intervencia po telefóne, rýchle a nápomocné riešenie pri akútnej kríze a usmernenie k ďalším potrebným krokom.

E-mailová konzultácia
Odpovede na rôzne otázky a vysvetlenie niektorých tém pacientovi, ktorý je v starostlivosti psychiatrickej ambulancie Psyche Educa, s.r.o.

Vyhotovenie lekárskej správy
Správa o psychickom stave vyhotovená na žiadosť a pre potreby pacienta, ďalšieho lekára alebo inštitúcie (Posudková komisia Soc.poisťovne, ZŤP, súdy...)

 

CENNÍK SLUŽIEB PSYCHIATRICKEJ A PSYCHOTERAPEUTICKEJ AMBULANCIE

  • úvodné psychiatrické vyšetrenie (60 min) 90€
  • kontrolné vyšetrenie/konzultácia/poradenstvo (á 30 min) 40€
  • psychoterapia (50 min) 50€
  • telefonická konzultácia (á 5 min) min 15€
  • e-mailová konzultácia (podľa rozsahu) min 20€
  • psychiatrická správa/nález/zápis do dokumentácie (podľa rozsahu) 60-100€
  • vyšetrenie pre potreby polície 100€
  • storno za zrušené stretnutie do 48 hod plná

Na vyšetrenie je potrebné sa vopred telefonicky objednať, až po potvrdení je termín platný a záväzný. Ambulancia nemá zmluvné vzťahy so žiadnou zdravotnou poisťovňou, pacient si služby i predpísané lieky (v lekárni) hradí v plnom rozsahu.

MUDr. Silvia Bogyaiová / psychiatrička
foto bogyaiovaV oblasti psychiatrie pôsobím viac ako dvadsať rokov. Vo svojej profesii sa snažím o skĺbenie potenciálu psychofarmakoterapie a individuálnej psychoterapie v zmysle ponúknutia komplexného spektra možností pre liečbu pacienta.
V rámci práce lekára na psychiatrickej ambulancii pre dospelých som sa zúčastnila viacerých klinických štúdií v oblasti výskumu a vývoja nových psychofarmák.
Mám dlhoročné skúsenosti z ústavnej a ambulantnej psychiatrickej praxe. Vychádzam z rodinnej psychoterapie podľa Virginie Satirovej, z katatýmne-imaginatívnej psychoterapie a celostnej medicíny, ktorá hľadá príčiny vzniku ochorení na úrovni fyzickej, mentálnej aj emocionálnej a následná liečba v podmienkach vybudovanej vzájomnej dôvery medzi lekárom a pacientom.

KONTAKT A OBJEDNÁVANIE

Poliklinika Mýtna, Mýtna 5, 811 07 Bratislava
Tel.: +421 907 711 543
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Pacientov objednávame po predchádzajúcom dohovore.
Cenník je umiestnený na www.psycheeduca.sk.

Naše služby z dôvodu rozšírenia vírusu COVID-19 poskytujeme cez online (cez skype, zoom, what's up).

Za porozumenie ďakujeme.